Detské knižky

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 2245

Prvé čo dieťa počuje, je hlas. Buď je to hlas matky, alebo rodinných príslušníkov. Hlas prichádza ešte dávno predtým, než je dieťa schopné vidieť, v prenatálnom období. Mnoho budúcich rodičov sa rozpráva so svojím dieťaťom ešte predtým, ako sa narodí. Možno niektorý mu spievajú, iný rozprávajú príbehy, ďalší púšťajú rôzne žánre hudby. Preto je veľmi dôležité, aby sa po narodení dieťaťa, čím skôr začali čítať detské knižky a viesť dieťa k leporelám.
Leporelo rozvinie vášmu dieťaťu predstavivosť a dodá fantáziu. Tiež dobre pôsobí na motorickú funkciu vášho dieťaťa, keďže si musí už v skorom veku pretáčať strany samo.
Keď je vaše dieťa staršie, detská knižka mu dovolí uniknúť z reálneho sveta do sveta princov a princezien, nadprirodzených tvorov.
Vďaka detským knižkám rozviniete nielen detskú predstavivosť, ale taktiež slovnú zásobu ešte v predškolskom veku, čo mu veľmi pomôže, keď ho zapíšete do prvej triedy základnej školy.
Preto neváhajte! Začnite rozvíjať slovnú zásobu, motorickú funkciu a fantáziu dieťaťa už v skorom veku. Na našej stránke nájdete nespočetné množstvo kníh pre deti, leporelá a rozprávky za dobré ceny.