Plyšové hračky

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 664

Ktoré dieťa by nemalo rado plyšové hračky? Mnoho detí zaspáva s plyšákmi, ktoré sú ich vernými priateľmi. Od malých po väčšie, až po tie v reálnej veľkosti, to všetko nájdete v našom detskom obchode za skvelú cenu.
Deti si vytvárajú priateľstvá už od ranného veku, ešte dlho predtým, akoby vedeli rozprávať. Nie vždy sú to iba ľudské priateľstvá, čiže priateľstvá medzi deťmi v rodine, alebo známymi. Mnoho týchto priateľstiev nenájdete ani na detskom ihrisku.
Niekedy sú prvými priateľmi detí domáce zvieratká, ktoré chováte. Dieťa je prirodzene zvedavé na všetko, čo doteraz nevidelo, nepočulo, a keď to vydáva ešte aj zvuk a pohybuje sa to, dokáže k nemu veľmi ľahko prilipnúť. Vďaka nim sa môžu veľa naučiť o prírodnom svete, o zvieratkách, čo formuje nielen ich predstavivosť, ale aj lásku k živému i neživému.
Keď nechováte žiadne domáce zvieratko, nezúfajte! Získať priateľstvo a lásku k prírode a všetkému živému dokáže vaše dieťa aj cez plyšové zvieratká. Niektoré z nich sa pohybujú, iné vydávajú zvuk a niektoré plyšáky sú takmer na nerozoznanie od živých tvorov.