Hygiena a kúpanie

Zobrazujú sa výsledky 1–12 z 1061

Detská kozmetika je obyčajne drahá. Je však potrebná od prvého okamihu, ako vaše dieťa príde na svet. Detská hygiena a kúpanie sú mimoriadne dôležité.
Náš detský obchod ponúka rodičom širokú škálu detskej kozmetiky ako sú plienky, detská vanička, absorpčné podložky, rôzne adaptéry na WC, vatové tyčinky, sprchové gély a šampóny, umývacie huby, váha, vlhčené utierky, stupienky, zubné kefky, zubné pasty, kefy na vlasy a podobne. Všetko vyvinuté pre bezpečie a pohodlie vášho dieťa.
Naše výrobky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, prichádzajú v rôznych farebných prevedeniach pre dievčatká a chlapčekov, s rôznym rozprávkovým motívom, aby čas napríklad na ošetrenie zúbkov vášho dieťa bol omnoho zábavnejší.
Naše sprchové gély a šampóny, rovnako ako zubné pasty a kefy, vlhčené utierky, vatové tyčinky sú vyrobené z nezávadných prírodných materiálov pre zabezpečenie bezpečného zdravia vášho dieťaťa
Detská vanička, absorpčné podložky, adaptéry na WC, váhy a podobne sú vyrobené z vysokokvalitného materiálu v rôznych farebných prevedeniach pre deti všetkých vekových kategórií.
Kozmetika pre deti, plienky, detská vanička nemusia byť vždy drahé. Stačí, ak navštívite náš obchod. Naše ceny vedú na trhu detskej kozmetiky.